W piątek 8 marca w warszawskim Hotelu LORD odbyła się konferencja zorganizowana specjalnie dla kobiet biznesu Women’s Day Summit 2019. Razem z niemal 100 przedstawicielkami prężnie działających firm z całej Polski, hucznie świętowaliśmy Dzień Kobiet!

 

 

O ekspercką wiedzę, nawiązywanie biznesowych relacji oraz wyborny nastrój zadbali partnerzy wydarzenia, prelegentki oraz główny organizator i pomysłodawca spotkania Marcin Andrzejewski – prezes Business Tigers Club.

 

Całodniowy event wypełniony był prelekcjami liderek biznesu oraz trenerek rozwoju osobistego, które chętnie dzieliły się wiedzą i doświadczeniem z zakresu przywództwa m.in. przywództwa w życiu, ubioru, skutecznego zarządzania kadrami, gry w golfa czy też pokładów magicznej mocy kobiecości.

Wśród prelegentów znaleźli się najwyższej klasy eksperci m.in. Monika Lichota wyjaśniła dlaczego „Siła jest kobietą”, Dorota Sędek przedstawiła wizję pracodawcy, jakim nie powinnyśmy być oraz co robić, żeby pracownika zatrzymać w firmie, Elżbieta Panas i Elżbieta Grendecka zdradziły tajniki gry w golfa i przekonywały kobiety do rozpoczęcia przygody z tym fantastycznym sportem, Ewa Bardadin opowiedziała o modzie i swoim życiu we Włoszech, dzięki Natalii Jefimowej poznaliśmy prawdziwą kobiecość na poziomie umysłowym, zachowania, energetycznym i duchowym.

 

Płaszczyzna networkingowa pozwoliła nawiązać nowe kontakty biznesowe, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni partnerzy zaprezentowali swoje produkty i usługi.

 

Punktem kulminacyjnym spotkania była gala wręczenia statuetek Businesswoman Roku 2019, przyznawanych przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Statuetki zostały wręczone wyjątkowym kobietom, które swoją działalnością zawodową wyróżniają się w świecie polskiego biznesu.

 

Tytuł Businesswoman Roku 2019 otrzymała:

 

 

Anna Tryfon-Bojarska Innovation Manager, Skanska CDE, CEE Market.

Nagrodzona za wybitne osiągnięcia na rynku Real Estate w obszarze Nowych Technologii

 

Edyta Dziankowska specjalista ds. ubezpieczeń i inwestycji w firmie Aviva

 

Iwona Gabryończyk właściciel IGMA Szkoły Angielskiego

 

Karolina Sybilska właściciel firmy Safeguard Consulting

 

Milena Golda mentor biznesowy i życiowy, trener, mówca

 

Renata Wozba właściciel REEWO PR & Marketing Strategy

Nagrodzona za dynamiczny rozwój w obszarze Facility Management

 

Katarzyna Izabela Strąg-Dobrowolska właściciel firmy U Mechaników

 

Joanna Lasocka doradca ds. nieruchomości Pro-per-ty Centrum Biuro Nieruchomości

 

Paulina Woźniak CEO FuturoCoin OU oraz CEO Coders House

 

Violetta Sołtysiak właściciele oraz prezes zarządu biura rachunkowego AMVIS.

 

 

Women’s Day Summit zakończył się poczęstunkiem tortu wykonanego przez partnera spotkania Sowa Słodki Świat oraz networkingiem.

 

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

© 2017 Hermitage. Wszelkie prawa zastrzeżone.