Dołącz do naszej społeczności i promuj swój biznes!

Cykl spotkań dedykowanym kobietom biznesu

Nasz główny cel: łączenie i integrację środowiska ambitnych kobiet biznesu.

 

Na spotkaniu tradycyjnie gościć będziemy będzie 15 przedsiębiorczych kobiet, które są inspiracją dla innych i które chcą podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, a przy okazji nawiązać nowe wartościowe kontakty biznesowe.

Każda uczestniczka spotkania ma możliwość przedstawić osobiście swój biznes. W ten sposób każda z Pań dowie się, co robisz i kogo poszukujesz do współpracy.

 

Dajemy szanse nie tylko do prowadzenia rozmów i integracji, ale także do zaprezentowania firmy i jej oferty na forum podczas spotkania.

WBL to wyjątkowe spotkania, które łączą networking – nawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych z możliwością poznania inspirujących kobiet, które z sukcesem prowadzą swoją firmę. Odbywają się w atmosferze smacznego business lunchu w restauracji Venti Tre warszawskiego Hotelu Regent.

Będzie smacznie, inspirująco i bardzo, bardzo kobieco…

 

Najbliższe spotkanie już 10 września!

 

WBL odbywają się cyklicznie od kliku miesięcy. W tym czasie nasze uczestniczki podjęły ciekawe współprace z przedstawicielami firm, które są obecni na naszych spotkaniach, zarówno z innymi uczestniczkami, jak i naszymi partnerami i sponsorami.

Ogromnie cieszą nas kolejne projekty, które realizują wspólnie!

 

Partnerzy:

 
    

 

 

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

© 2017 Hermitage. Wszelkie prawa zastrzeżone.