W poniedziałek 26 marca  odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Women’s  Business Lunch.

 

Spotkanie odbyło się w klimatycznej restauracji Hotelu Regent w Warszawie.Uczestniczki spotkania po części zapoznawczej, aktywnie uczestniczyły w rozmowach biznesowych i nie tylko.

 

Zaproszone panie opowiadały o początkach swojej pracy, o trudnościach, które musiały pokonywać oraz o tym, w jaki sposób udało im się zbudować własną markę. Chętnie dzieliły się swoim doświadczeniem i rozmawiały o  podejmowanych wyzwaniach zawodowych.

 

Następnie wzięły udział w loterii wizytówkowej, w której sponsorem nagródy były sponsor główny spotkania firma Goldenmark.

Dodatkowe rabaty oraz upominki zostały przygotowane przez firmę Dietering.com, Henri Lloyd, Apis Cosmetisc oraz Can do! Consalting .

 

Ostatnią częścią babskiego lunchu była wymiana wizytówek i typowy networking.

 

– Głównym celem naszych spotkań jest zintegrowanie kobiet aktywnych biznesowo i zajmujących wysokie stanowiska -wyjaśnia Marcin Andrzejewski, prezes Business Tigers Club, pomysłodawca cyklu spotkań Women’s Business Lunch.- Spotykamy się i nawiązujemy biznesowe kontakty. To spotkania wyłącznie dla kobiet!-dodaje Andrzejewski.

 

 

Wydarzenie zostało odebrane bardzo pozytywnie, uczestniczki dopytywały się o kolejną edycję.

 

Kolejny Women’s Business Lunch już w kwietniu!

 

Zapraszamy!

 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

© 2017 Hermitage. Wszelkie prawa zastrzeżone.